Tři sestry

Добавил vredina 30 августа, 2011 11:08 Slavic Languages Комментариев: 0   
Tři sestry

Description: Tři sestry - Irina, Máša a Olga - žijí všechny ve společném domě na maloměstě a každá se zaobírá svým vlastním trápením.Irina ze všech nejvíc sní o návratu do Moskvy, odkud se odstěhovala po smrti otce, aby unikla všude panující nudě maloměsta, a rovněž touží po muži, kterého by milovala. Avšak jediný, kdo o ni má zájem, je hrabě Tuzenbach, jenž je jí sice blízký, ale lásku k němu necítí. Olga má plno práce, neboť je ředitelkou ve škole, a tak nemá čas na radovánky. Máša je již vdaná žena, ale miluje jiného muže.K tomu všemu se přidává bratr sester Andrej, jehož žena všechny kolem sebe rozčiluje svým panovačným chováním a navíc ho podvádí, a tak nešťastný Andrej začíná pít a hrát hazardní hry. Ke konci hry se do té doby poměrně živý dům, který byl dosud hojně navštěvován vojáky, vylidní, neboť armáda je poslána do Polska. Prázdné zůstává i celé maloměsto, které z poloviny zničil velký požár. Hrabě Tuzenbach, Irinin nastávající, umírá v souboji a Máša se psychicky zhroutí, když její láska odchází s vojáky do Polska. Tři sestry opět zůstávají samy a nešťastné.

Author: Anton Chekhov
Genre: drama, classics
Date: 1999
Duration: 120 min
Reader: full cast
Quality: 192 кбит/c, 48000 Гц, стерео
Size: 164 mb
Format: mp3
Language: Czech

Внимание! У вас нет прав для просмотра скрытого текста.

Сказали спасибо : verblena,kamaha2009,wismar.

NB: Не стоит тратить деньги на покупку платных аккаунтов на ФО! Используйте myDownloader для скачивания с DepositFiles, Rapidshare, HotFile и других ФО.

Пользуешься сервисами социальных закладок? Понравилась аудиокнига? Скачай эту аудиокнигу бесплатно или добавь её в закладки: Bookmark and Share
html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка:

« Предыдущая новость             Следующая новость »

  • 85
 (голосов: 1)
Anton Chekhov Просмотров:  1555 Версия для печати

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  • Файловая почта - доставка файлов из интернета почтовой бандеролью