Dzieci Kapitana Granta

Добавил vredina 24 апреля, 2010 16:51 Slavic Languages Комментариев: 1   
Dzieci Kapitana Granta

Description: 22 lipca 1864 roku w czasie próbnego rejsu jachtu Duncan należącego do lorda Glenervana, załoga jachtu wyłowiła tajemniczą butelkę z ukrytym w niej listem. Tekst – napisany w trzech językach, zniszczony mocno przez wodę morską - informował o katastrofie statku "Britania", która wydarzyła się w czerwcu 1862 roku. Trzej rozbitkowie - wśród nich kapitan Grant - napisali, iż butelkę tę rzucają do morza na 37° 11' szerokości geograficznej i wzywają pomocy. Lord Glenervan natychmiast rozpoczął poszukiwania zaginionych… Jak one przebiegły, kto w nich uczestniczył i czy zdołano na dalekich morzach odnaleźć kapitana, dowiesz się "płynąc" w niezwykłą podróż Duncanem wraz z lordem Glenervanem, jego żoną, załogą statku i pełnymi wiary w odnalezienie ojca dziećmi kapitana Granta.
Czy dzieciom zaginionego Kapitana i załodze statku udało się odnaleźć rozbitków? Jak wiele mrożących krew w żyłach przygód mięli po drodze? Jak wiele nowych miejsc i osób poznali? O tym dowiedzą się ci, którzy sami sięgną po tego pasjonującego audiobooka.


Author: Juliusz Verne
Genre: adventures, Dla młodzieży
Duration: 8 godz. 58 min.
Reader: Jacek Lecznar
Size: 443 MB
Format: mp3
Language: Polish

Внимание! У вас нет прав для просмотра скрытого текста.

Сказали спасибо : volodia,yuriq.

NB: Не стоит тратить деньги на покупку платных аккаунтов на ФО! Используйте myDownloader для скачивания с DepositFiles, Rapidshare, HotFile и других ФО.

Пользуешься сервисами социальных закладок? Понравилась аудиокнига? Скачай эту аудиокнигу бесплатно или добавь её в закладки: Bookmark and Share
html-cсылка:

BB-cсылка:

Прямая ссылка:

« Предыдущая новость             Следующая новость »

  • 0
 (голосов: 0)
Jules Verne Просмотров:  2411 Версия для печати
1 morena написал:
Публикаций: 7
Комментариев: 19
All links are dead (((

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

  • Файловая почта - доставка файлов из интернета почтовой бандеролью